kaib.agh.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Main page \ Aktualności
Aktualności

Książka pt. Projektowanie systemów wbudowanych na przykładzie rodziny SAM7S z rdzeniem ARM7TDMI

Print
There are no translations available.

Autor: Jacek Augustyn

Książka pt. Projektowanie systemów wbudowanych na przykładzie rodziny SAM7S z rdzeniem ARM7TDMIKsiążka z zakresu projektowania i programowania aplikacji dla 32-bitowych mikrokontrolerów SoC z rdzeniem ARM7TDMI na przykładzie rodziny AT91SAM7S. Omówiono rdzeń ARM7TDMI, listę rozkazów w trybie ARM oraz budowę procesorów rodziny AT91SAM7S. Zagadnienia zilustrowano przykładami wielu praktycznych rozwiązań sterowników wybranych urządzeń peryferyjnych. Przedstawione programy ilustrują metodykę rozwiązywania problemów napotkanych w trakcie projektowania i implementowania wbudowanych systemów sterujących i pomiarowo-sterujących.

Więcej informacji pod linkiem.

 

KIERUNEK AUTOMATYKA i ROBOTYKA WYRÓŻNIONY PRZEZ PKA

Print
There are no translations available.

KIERUNEK AUTOMATYKA i ROBOTYKA PROWADZONY NA WYDZIALE EAIiE AGH ZOSTAŁ WYRÓŻNIONY PRZEZ PAŃSTWOWĄ KOMISJĘ AKREDYTACYJNĄ PKA

Po przeprowadzaniu procedur akredytacyjnych na wszystkich Wydziałach polskich Uczelni prowadzących kierunek nauczania Automatyka i Robotyka, Państwowa Komisja Akredytacyjna na posiedzeniu swojego Prezydium w dniu 8.11.2007 podjęła uchwale, ze kształcenie na tym kierunku na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki zasługuje na najwyższa ocenę z wyróżnieniem. Wyróżnienie kierunku otrzymuje zawsze tylko jedna uczelnia. Formalną i merytoryczną opiekę nad kierunkiem AiR na Wydziale EAIiE sprawuje Katedra Automatyki. Katedra Automatyki przygotowała tez dla PAKi tzw. Raport Samooceny. Treść oficjalnego pisma pdf.

 


Page 4 of 4